Zásady ochrany osobních údajů

  • 6 srp 2023
  • 0 Komentáře

Úvod

Zásady ochrany osobních údajů webu Zubní péče Praha 9 detailně popisují způsoby zpracování a ochrany osobních údajů uživatelů, které jsou shromažďovány při používání našich online služeb. Věnujeme se ochraně vaší soukromosti a chceme, abyste plně rozuměli možnostem, jak lze vaše údaje spravovat a chránit. Respektujeme vaše právo na informovanost a kontrolu nad vašimi osobními údaji a zavazujeme se postupovat v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Shromažďování a použití informací

Na našem webu zubnipraha9.cz shromažďujeme různé typy osobních údajů, včetně, ale neomezeně na, jména, kontaktní údaje a informace o interakci s naším webem. Tyto údaje používáme k zabezpečení a zlepšení funkcionality stránek, reakcích na dotazy uživatelů a zajištění kvalitních stomatologických služeb. V případě kontaktování naší podpory přes e-mail [email protected] mohou být vaše údaje užity pro navázání další komunikace.

Uchovávání a ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Všechny shromážděné informace jsou bezpečně uchovávány a chráněny před neautorizovaným přístupem nebo zneužitím. Používáme řadu bezpečnostních opatření, včetně šifrování a přístupu dle potřeby, abychom zajistili ochranu a bezpečnost vašich dat.

Přístup a oprava osobních údajů

Respektujeme vaše právo na přístup, opravu či vymazání vašich osobních údajů, které jsou o vás shromažďovány. Můžete požádat o přehled shromážděných údajů, jejich aktualizaci nebo odstranění, a my se budeme řídit vašimi pokyny ve smyslu platných právních předpisů.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy ohledně zásad ochrany osobních údajů nebo pro jakékoliv požadavky související s vašimi osobními údaji se prosím neváhejte obrátit na majitele webu Jindřicha Novotného přes e-mail [email protected] nebo na poštovní adresu Kounicova 988/67, 602 00 Brno-střed, Česká republika.

Autor: Jindřich Novotný

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná