Příběhy pacientů po rekonstrukci chrupu

Příběhy pacientů po rekonstrukci chrupu
  • 22 zář 2023
  • 0 Komentáře

Přeměna pacientů po rekonstrukci chrupu

Je těžké uvěřit, jak může kompletní rekonstrukce chrupu změnit životy lidí. Abraham Lincoln pravil, že důležitá není změna, kterou my jako lékaři vytvoříme, ale změna, kterou prožívá pacient. A reimplementace chrupu je jistě jednou z nejvýznamnějších změn, kterých může člověk dosáhnout.

Branka a její základní dort bez cukru

Jednou z nejzajímavějších příběhy je příběh Branky. Po několikaletém boji s vážnou zubní chorobou a bezútěšnými dopady na její osobní život se rozhodla pro rekonstrukci celého chrupu. Poté, co se z jejího úsměvu stala pravá galerie uměleckých děl, se stala nejen atraktivnější, ale také ještě více sebevědomá a životaschopná.

Josef a jeho nový začátek

Josef byl vždy trochu stydlivý a nesmělý chlapík. Jeden z důvodů byla jeho váha, ale hlavně byl nespokojený se svým vzhledem, a to především s tvarem a stavem svých zubů. Po své návštěvě u dentálního lékaře a řadě návazných procedur je Josef nyní novým mužem. Jeho úsměv je nyní jeho nejsilnější aktivo a přispěl tak k zlepšení jeho sebevědomí.

Marie a její první šťastné Vánoce po řadě let

Ztráta povědomí o tom, jak vypadá její vlastní široký úsměv, byla pro Marii skutečně srdeční. Kdo by tomu chtěl věřit? Ale po prvním Vánocním svátku po její rekonstrukci chrupu se prostě nemohla přestat smát. Všichni jsme to viděli a cítili se tak šťastní za ni - a to bylo opravdu nakažlivé.

Pacienti jsou nevěřícní na své transformace

Sledovat, jak se pacienti transformují před svými vlastními očima, je jedním z nejúžasnějších a nejodměňujících prvků mé práce. Když vidím jejich překvapené výrazy a téměř výbuchy radosti, když se poprvé podívají na sebe v zrcadle po svých rekonstrukčních procedurách, uvědomuji si, že to, co dělám, má skutečně smysl.

Výhody rekonstrukce chrupu nejsou jen kosmetické

Kromě kosmetických výhod, které vyplývají z rekonstrukce chrupu, existuje mnoho dalších zásadních výhod, které mají pro pacienty rozhodující význam. Například zlepšení v celkové zdravotní kondici, významné zlepšení v kvalitě života, zvýšení sebevědomí, ale také v kvalitnější a pohodlnější stravě. Nikdo nechce mít potíže s jídlem, že?

Rekonstrukce chrupu je investice do vašeho zdraví

Některým lidem může připadat, že cena rekonstrukčních zákroků je vysoká. Ale jaký je skutečně cena jejich zdraví? Rekonstrukce chrupu je investicí do celkového zdraví, zlepšení kvality života a sebevědomí. Jedná se o náklady, které byste nikdy neměli kompromitovat, protože bez toho si nemůžete být jistí, že budete moci plně žít svůj každodenní život.

Motivace pro změnu může přijít z mnoha zdrojů

Motivace pro změnu může přijít z mnoha zdrojů. Pro někoho to může být snaha získat novou práci nebo partnera, pro jiného přání zlepšit své zdraví nebo se více líbit. Ať je to jakkoli, všichni máme vlastní příběhy a důvody, proč chceme dosáhnout určité změny ve svých životech.

Autor: Lenka Červenková

Napsat komentář

Tvá emailová adresa nebude publikovaná